Review: Kneipp Mindful Skin Boosting Vitamin Serum
Gezichtsverzorging

Review: Kneipp Mindful Skin Boosting Vitamin Serum

Ik kreeg een verwenpakket van Kneipp opgestuurd waar dus dit serum in zat, maar ook verschillende sheet masks. Mijn moeder is groot fan van het merk Kneipp, maar zelf had ik er eigenlijk nog nooit echt wat van gebruikt. Wel eens een douchegel, maar dat was het dan ook. Voordat ik in contact kwam met Kneipp wist ik helemaal niet dat ze zoveel verschillende producten hadden in hun assortiment. Ik dacht echt altijd dat ze alleen douchegels en bodylotions hadden. Stom hè? Maar daardoor ben ik wel erg nieuwsgierig geworden naar de andere producten die ze dus hebben. Toen ik dit serum binnen kreeg ben ik hier gelijk mee begonnen. Benieuwd wat ik van dit serum vind? Blijf dan mee lezen met mijn nieuwe review over Kneipp Mindful Skin Boosting Vitamin Serum.

Kneipp Mindful Skin Gezichtsverzorging

De Kneipp Minful Skin gezichtsverzorgingslijn is een lijn die bestaat uit natuurlijke gezichtsverzorging met een fijne geur die je huid een oppepper moet geven. De producten van deze lijn spelen in op de wisselende huidcondities voor normale tot droge huid. Ideaal, want ik heb een normale tot droge huid. Dus je zou zeggen dat deze lijn perfect voor mij zou zijn, toch? De lijn bestaat uit 6 producten die je huideigen celprocessen activeren van binnenuit.

Deze lijn kijkt niet alleen naar je huidtype, maar ze kijken meer naar de huidconditie. Daar zijn deze producten echt voor gemaakt. Ze hebben een oplossing voor de meest voorkomende huidbehoeftes: hydratatie, bescherming en energie. Je huid voelt na het gebruik van de producten prettig aan, rimpels en oneffenheden moeten minder zichtbaar worden en je ziet er fris en uitgerust uit. Dat vind ik heel belangrijk vooral als ik veel nachtdiensten heb gewerkt. 

Kneipp Mindful Skin Boosting Vitamin Serum

Review: Kneipp Mindful Skin Boosting Vitamin Serum

De Kneipp Boosting Vitamin Serum is de energiebooster voor je huid. Met huidcel stimulerend schizandra-extract, in combinatie met hoog gedoseerde vitamines C en E geeft het je vermoeide huid een extra portie verzorging voor frisheid en vitaliteit. De krachtige werking is langdurig en activeert je huideigen processen. De lichte textuur met verfrissende citrus geur boost niet alleen je huid, maar ook je zintuigen.

Ik gebruik zelf al jaren serums. Ik gebruik er 2 per dag, 1 voor overdag en 1 voor in de avond. Een serum gebruiken in je skincare routine vind ik heel belangrijk en voegt veel toe. Je voelt ook dat het meer doet met je huid dan dat je alleen een crème aanbrengt. Dus als je dit leest en je gebruikt zelf nooit een serum dan zou ik het toch eens gaan overwegen om een serum te kopen. Je hoeft niet gelijk een hele dure te kopen, maar je hebt ook goedkopere varianten die ook goed kunnen zijn. 

Toen ik het pakketje binnen kreeg was ik helaas niet onder de indruk van de verpakking. Ik had meer verwacht van de verpakking. Zelf vind ik de verpakking wat saai overkomen, maar niet dat dat belangrijk is hoor. Wel iets wat me gewoon gelijk opviel. Waar ik wel gelijk heel blij van werd is dat het een hele hygiënische verpakking is met een pompflacon. Zelf ben ik daar groot fan van, omdat je dan niet met je vingers in een product hoeft wat dan weer zorgt voor bacteriën. 

Even alles op een rijtje:

Geschikt voor een normale tot droge huid

Vegan: Er zijn geen dierlijke ingrediënten toegevoegd aan dit product

Zonder minerale oliën, parabenen, siliconen, microplastics en dierproefvrij

Stimulerend Schizandra-extract

Extra verzorging voor je vermoeide huid

Natuurlijke en langdurige werking

Activeert huideigen processen: voor meer energie en vitaliteit van de huid

Verfrissende citrusgeur

Bestandsdelen

Review: Kneipp Mindful Skin Boosting Vitamin Serum

Aqua (Water), Glycerin, Isopropyl Myristate, Betaine, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ascorbyl Glucoside, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetyl Alcohol, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil Expressed, Menthol, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, p-Anisic Acid, Parfum (Fragrance), Caprylyl Glycol, Cetyl Phosphate, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Carrageenan, Gellan Gum, Glycine Soja (Soybean) Oil, Citric Acid, Tocopherol.

Conclusie en beoordeling

Aan het begin wist ik het niet zo goed. Voor mijn gevoel deed het product echt helemaal niks op mijn huid. De substantie is dan ook heel waterig en voor mijn gevoel trok het ook helemaal niet goed in mijn huid. Maar toch wilde ik wel het product langer blijven testen, maar dat komt door de geur, want de geur is heerlijk. Heel rustgevend en relaxed om dit aan te brengen. Toen heb ik besloten om 2 pompjes te gebruiken per keer en nu bevalt dit product me echt veel beter! Nu heb ik ook echt het gevoel dat het product wat doet voor mijn huid en daar word ik heel blij van! Toch gebruik ik dit product alleen in de ochtend en niet in de avond. Ik vind het toch fijner om een nachtserum te gebruiken apart. 

Ik zou dus aanraden om dit product te gaan te gebruiken, maar om dan wel 2 pompjes te gebruiken en niet 1. Misschien komt dat omdat mijn huid op bepaalde dagen wat droger is en dat mijn huid dan meer nodig is dan op dagen dat mijn huid minder droog is. Alleen ik vind het zelf gewoon prettiger. Ook zou ik dit serum alleen in de ochtend gebruiken, want voor mijn gevoel vind ik dit product niet nodig in de avond. Maar ook dat moet je zelf weten en even aanvoelen mocht je dit product gaan aanschaffen.

Je kan dit serum kopen in een verpakking van 30 ml en die kost €19,99. 

Gebruiken jullie producten van Kneipp?

Liefs,

Jessica

* Deze blogpost bevat een gekregen product.

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *